Spolupráce

Klubu by pomohla pomoc s přípravami závodů.

Klubu by též pomohla pomoc během roku

Příprava závodů

Mnozí z vás již pomáhají  "stěhovat" koberce, židle, stoly apod. před a po závodu našeho klubu. Čím víc nás bude, tíme to bude méně náročné. Děkujeme maminkám a tatínkům, kteří pomáhají a ostatní prosíme a zapojení.

Občerstvení rozhodčích

Během závodu je třeba se postarat o občerstvení rozhodčích, jenž zdarma rozhodují po celý den. V minulosti se řešilo domácí stravou (maminky usmažily řízky, udělaly chlebíčky, salát apod.) a klub tak ušetřil nemalé výdaje..

Občerstvení dětí

Během závodu je třeba se postarat o občerstvení pro děti. V minulosti se řešilo domácí stravou (maminky usmažily řízky, udělaly chlebíčky, salát apod.) a klub tak ušetřil nemalé údaje..

Občerstvení hostů

Během závodu je třeba se postarat o občerstvení hostů. Je možnost, že klub vydělá nějaké peníze a závod pak není ztrátový.

Vstupné

Momentálně přemýšlíme vybírat symbolické vstupné. Je potřeba zařídit pásky a vybrat peníze do kasičky. Každá koruna pro klub dobrá. Mohou se za to nakoupit potřebné věci dětem.

Ceny, dary

Dlouho před závodem, se musí naplánovat, nakoupit, zaskladnit dary, ceny medaile, které se pak před závodem musí "roztřídit", aby byla ceremonie pro děti příjemná, nezdlouhavá a s pěkným dárkem uvnitř tašky.

Klubový fotograf

Pokud někdo z vás umí dobře fotit, může klub ušetřit a mít krásné / nerozmazané fotky na památku. Nejde jen o focení, ale i o následné zpracování fotografií. Ideální by byl fotograf z každé kategorie. Třeba to není nereálné.

Zapisovatelky

Během závodu je potřeba zapisovat výsledky od rozhodčích. Již máme tým maminek a velice jim děkujeme za neskutečnou pomoc. Bez nich by závod nemohl proběhnout.

Aranžérky

Před závodem je potřeba vyzdobit "závodiště", aby to měly děti krásné a aby byl náš klub reprezentativní. Jedná se o nákup květin a pomoc při zdobení. Jistě si vzpomenete na balónkovou bránu, u které některé gymnastky vyhodí na zem věc, se kterou odhazují i trému. Šlo by to bez brány ?

Zpestření pro děti

Je dobré občas zapomenout na gymnastiku, halu a špičky a vyrazit si s kamarádkami z gymnastiky jinam než na trénink. Jde o to vymyslet nápad a zorganizovat např. výlet, nebo třeba výuku lezení po stěně , kino apod..

Sponzoři

Je potřeba najít pár sponzorů, kteří pomohou s rozpočtem klubu, aby se nemuselo šetřit na tom na čem nejvíc záleží, na dětech. Z peněz od sponzorů se dají nakoupit trikoty, zaplatit lektorka, baletka nájem a jiné věci.

Zvuk, hudba

Střih hudby se prozatím řeší rodinnými příslušníky.

Zvuk je na závodech připraven externistou, aby vše fungovalo jak má.

Pouštění hudby se řeší rodinnými příslušníky