V r. 2023 jsme slavili 70. výročí MG v ČR.

ČSMG pozval významné osobnosti jednotlivých oblastí na slavnostní oslavy v rámci závodu Grand Prix v Brně dne 4. 6. 2023. Z našeho klubu byly pozvané 2 osobnosti, které svůj volný čas mnoho let věnují dětem, vychovaly stovky závodnic a zasloužily se o rozvoj MG v Svč. oblasti.

Dne 25. září 2022 se naše Barunka Šedá zúčastnila spolu s TopGym Karlovy Vary celostátního testování sportovních středisek ve Vyškově. Z celkového počtu 15ti testovaných gymnastek, ročníku 2014, Barunka skončila na skvělém 3. místě.  Barunce moc gratulujeme a jsme velmi rádi, že muže být součástí SA při oddíle TopGym Karlovy Vary . Děkujeme  

Vánoční setkání 2021

Kdo měl chuť a náladu, tak přišel ve čtvrtek 16. 12. 21 ke stromečku na Severní Terase a dostal dárek.
V úterý 21. 12. 21 se sešly holčiny z KP s trenérkou Šárkou.
Užily jsme si vánoční atmosféru a všem posíláme pozdravy a přání všeho dobrého v novém roce 2022. Užijte si Vánoce. 

Červen 2021

Pandemie nám změnila dost nepříjemně život. Nemůžeme trénovat, scházet se s ostatními.
Naplánovali jsme si výlet i s rodinami. Vypravili jsme se na Lovoš, odtud Opárenským údolím do Černodolského mlýna, kde bylo prima místo k popovídání. Výlet jsme si užili. Všichni jsme se shodli, že si podobný výlet zopakujeme.

Tentokrát jsme se vydali na plavbu proti proudu Labe z Ústí nad Labem do Vaňova. Pro všechny byl zážitek průjezd Masarykovými zdymadly. Z Vaňova následoval výšlap na vyhlídku Vrkoč, dále kolem Vaňovského vodopádu až na Větruši. Ukončili jsme výlet smíchem v bludišti

Oslava Libušky

V květnu 2019 oslavila naše předsedkyně klubu významné životní jubileum.

Ing. Libuše Kyralová
Od r. 1990 TR III. tř. a Rozhodčí I. tř. Od r. 2003 předsedkyně sevevočeské oblasti, od r. 2014 předsedkyně GSK Ústí n. L.. Zastávala různé funkce v předsednictvu ČSMG, nyní pracuje v revizní komisi.
Dosud trénuje.

Děkujeme jí za její dosavadní láskyplnou činnost a přejeme pevné zdraví a energii do dalších let.